Bodovi "Cresa", na kraju sijevali kartoni

Zmajla opet netaknute mreže / foto: B. Purić
Nogometaši "Cresa" zadržali su stopostotni skor i nakon "vrućeg" gostovanja u Munama.

Utakmica Prve županijske lige, 4. kolo:
Mune - Cres 0:1 (0:1)
MUNE - Igralište Crikvena Draga. Gledatelja: 100. Sudac: Perkov (Rijeka).
Strijelac: 0:1 - Kučinić (25).
MUNE: Kranjac, Beni, Cetina, Dubrović, Posarić, Ciceran, Pribanić, Šokčić, Trošelj, Bagić, Vukelić (od 75. Ivančević). Trener: Šneler.
CRES: Zmajla, Filipas, Oštrić (od 39. T. Zubović), Crnovršanin, Jerneić, Vrsaljko, D. Brnić, Martuslović (od 87. A. Zubović), Šneler, Kučinić, Perčić. Trener: Cunjak.
Žuti kartoni: Vukelić, Posarić (Mune).
Crveni kartoni: Posarić (89), T. Zubović (89).

Jedini je put do mreže pronašao Matej Kučinić, u 25. minuti. U pretposljednjoj se minuti "zakuhalo", Matko Posarić faulirao je Tončija Zubovića i dobio žuti karton. Potom je Posarić pljunuo Zubovića, ovaj mu je uzvratio psovanjem, pa je sudac Perkov odlučio isključiti obojicu.

Ostali rezultati: OŠK - Rječina 3:3, Lovran - Kraljevica 0:4, Zamet - Vihor 1:3, Rikard Benčić - Klana 1:0, Borac - Rab odgođeno, Draga slobodna.

Poredak: Cres 12, Vihor, Kraljevica 10, Rikard Benčić (utakmica manje) 6, Klana, Draga (utakmica manje), Rječina 5, Mune 3, OŠK 2, Lovran (utakmica manje), Borac (utakmica manje), Rab (dvije utakmice manje) 1, Zamet 0.

U 5. kolu "Cres" igra kući protiv riječkog "R. Benčića".