
S početkom u 20 sati, u kinodvorani Vladimira Nazora u Malom Lošinju nastupit će Zagrebački kvartet, a na programu su djela Haydna i Dvořáka. Iz Haydnovog opusa odabrali su "Gudački kvartet u G-duru", a iz Dvořákova "Gudački kvartet u F-duru", tzv. "Američki kvartet". Ulaz na koncert je besplatan.
