Djeca nastupila na turniru u Klani

    foto: NK Lošinj
    foto: NK Lošinj
    Sastav "Lošinja" igrao je protekli vikend na nogometnom turniru za uzrast do 10 godina, u organizaciji NK "Klana".


    Igralo se sustavom "6 + vratar", s trajanjem utakmica po sedamnaest minuta (bez poluvremena). Lošinjska djeca imala su po jedan neriješen ishod (2:2 s drugom momčadi "Opatije"), pobjedu (2:1 protiv "Rječine") i poraz (1:4 protiv "Grbaca") u skupini te bila treća u skupini i time zaključila natjecanje. Pobjednik turnira su "Grbci".