"Možemo!" prikuplja potpise na peticiju "Jačanje javnog zdravstva..."

Ronald Spišić / foto: B. Purić
Ronald Spišić / foto: B. Purić
Iz nedavno utemeljene lošinjske organizacije stranke "Možemo!" stigla je najava za srijedu - u Malom Lošinju organizirat će prikupljanje potpisa za peticiju "Jačanje javnog zdravstva, a ne Medikol".


Ronald Spišić, koordinator ove stranke za područje Lošinja, najavljuje da će potpisivanje biti na štandu na Trgu RH od 10 do 13 sati, a najavljen je dolazak dvoje članova stranke s riječkoga područja - članice Županijske skupštine Morene Lekan te riječkoga gradskoga vijećnika Nebojše Zeliča - s mogućnošću razgovora i o drugim, lokalnim temama.