
Pod vodstvom trenera Dinka Ivaniševića, za nastup u Karlovcu 14. veljače na natjecanju iz serije Eurokupa, pripremaju se senior Marko Markić, junior Raoul Filipas i kadet Pjeter Curri.
Njih trojica trebali bi nastupiti i na "Ilidža openu" 27. veljače u Sarajevu, kao i dvije natjecateljice - seniorka Željana Ivanišević i juniorka Laura Cvitković, a sljedeći zaokruženi datumi u planu nastupa "Excalibura" su od 13. do 15. ožujka, kada će se u Beogradu održati "Srbija open", također iz serije Eurokupa.
Riješi li klub sve obveze prema Savezu, na prvenstvo Hrvatske ići će Markić i Filipas. Planove je poremetio odlazak Josipa Pahljine Hernandeza na brod - zbog posla mu je kickboxing privremeno u drugom planu.
