Posljednje vijesti:
Muškarci se teže odlučuju potražiti liječničku pom - 27.11.2025.
Ostali sportovi: Uspješno i na ostalim poljima - 26.11.2025.
Za proračun SDP-ova vladajuća većina i dio HDZ-ove - 26.11.2025.
Natjecanje u sjećanje na istaknute podvodne ribolo - 26.11.2025.
Dobar otpor jakom Arxu - 26.11.2025.

Prijava

Forgot Username or Password ?
    Otoci.netOtoci.netOtoci.net
    • Događaji
      • Crna kronika
      • Najave
    • Revija
      • 21 o meni
    • Turizam
    • Politika
    • Kultura
    • Baština
      • Iz vaših albuma
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Vaterpolo
    • Zabava
      • Što slušam
    • Obavijesti
    • Oglašavanje




    Poznat sastav izbornih povjerenstava i odbora

    Bojan Purić
    Subota 21.12.2024.
    Tweet

    foto: B. Purić
    foto: B. Purić
    Objavljen je sastav izbornih povjerenstava, odnosno biračkih odbora za prvi krug izbora za predsjednika/cu Republike Hrvatske, koji će se održati 29. prosinca.


    Izborno povjerenstvo u Malom Lošinju čine predsjednica Marina Žunić te Vlado Pleše i Andrea Molnar Živković, a zamjene su Tomislav Stopar, Anton Kamalić i Lucija Kušeta. Na području Grada Malog Lošinja je četrnaest biračkih mjesta, od čega pet u samom Malom Lošinju. Na biralištu u zgradi gradske uprave predsjednik biračkog odbora bit će Darko Aladić, a članovi Emanuela Sarić i Milorad Šolaja, dok su zamjene Dragica Jurlina, Ivanka Rukavina i Marija Vranek. U Muzeju Apoksiomena odbor čine Viliam Antoninić (predsjednik), Josip Sorić i Marija Maljevac Peroš, dok su zamjene redom Filip Vlakančić, Sonja Šolaja i Sanja Miočić. U bivšem šalteru "Vodovoda i čistoće" na Trgu žrtava fašizma, u odboru su predsjednica Ana Chersulich Tomino te Rozmari Antoninić i Jadranka Krpan, a zamjene su Petar Božičević, Suzana Mačić i Igor Jadrijević Tomas. U Udruzi umirovljenika, odbor čine Barbara Ciuk Stipanov (predsjednica), Aurora Stipanov i Marta Nikolić, sa zamjenama Dijanom Mesić, Almom Šeperović i Maris Vajentić. U bivšoj poslovnici OTP-banke u Creskoj ulici, dežurat će Ana Brkanlić Kučić (predsjednica), Luka Bilić i Toni Jovanov, odnosno Josip Okmažić, Tihomir Vukšić i Mia Šegota Pervan.

    U Velom Lošinju, u Mjesnom odboru odbor će činiti predsjednik Marko Pavičić te Barbara Dakić i Lena Kunda, odnosno Tamara Bogunović, Valerija Gradiški i Gloria Sokolić, dok će u Domu za starije odbor činiti Barbara Mohorovičić (predsjednica), Tomislav Žunić i Tomislav Miočić, odnosno Daniela Bjelanović, Žana Cum i Mirta Širola.

    Za Ilovik je zadužen odbor u sastavu Andrea Simičić (predsjednica), Ana Lukić i Sabina Simičić, odnosno zamjene Natalija Baričević, Tončica Matas i Adrijana Letić. Izbore će na Susku provesti Marija Idžanović (predsjednica odbora), Nikola Picinić i Branka Budija, odnosno zamjene Feliks Tarabokija, Emanuel Malović i Marija Tarabokija. Za Unije su zaduženi Ivanka Mohorić (predsjednica), Kata Subotić i Borna-Ivan Bosca, a zamjene su Boris Mohorić, Luka Nikolić i Branka Nikolić.

    U Ćunskom će na biralištu biti Blanka Radan (predsjednica odbora), Danijela Mrkonjić i Vila Memčić, a zamjene su Fanika Kolar, Senad Memčić i Matej Sarić. U vijećnici u Nerezinama, birače će dočekati predsjednica odbora Marija Mavrović te Tihana Nekić Orlić i Iva Lekić, a zamjene su Noel Benvin, Rahela Russin i Ines Košpo. U Punti Križa, dežurat će Adrijana Matušan (predsjednica), Ivanka Patekar i Dragana Milosavljević, dok su zamjene Ivo Antoninić, Petra Lekić i Bojana Bešlagić. U Beleju odbor čine predsjednica Nataša Janković te Danica Ćosić i Janja Cesarić, odnosno Kristina Sarić Pavlinac, Kristina Stopar i Ivana Uremović.

    U Cresu, prvi sastav Izbornog povjerenstva čine Luka Vuković Župan (predsjednik), Patricia Sablić Havić i Elena Dajčman, a zamjene su Petra Didović Brnić, Jelena Sudar i Marina Balon. U gradu su četiri biračka mjesta - u Gradskoj vijećnici dežurat će Sabina Sepčić (predsjednica), Sanja Rogović Deželić i Nadija Kaštelan te zamjene Fedor Ajdanić, Šemsa Dedić i Ines Buš. U Gradskoj knjižnici odbor će činiti predsjednik Vjekoslav Velčić te Patricija Sablić i Dorijana Deželić, odnosno Emil Jurjako, Matko Unković i Viktoria Blažević, dok će u školskoj zgradi dežurati Mirzeta Lazarević (predsjednica), Valentina Sablić i Roko Salković, odnosno Natalia Toić, Dževad Abdić i Leonora Poropat. U podružnici Odgojnog doma odbor će biti u sastavu: Mirjana Babić (predsjednica), Ema Sokolić i Senad Abdić, uz zamjene Gordanu Matovinović, Harisa Ibrahimovića i Mateu Vujić.

    U Belom, u odbor su imenovane Daria Martinčić (predsjednica), Viktorija Bandera i Đurđa Jurasić, a zamjene su Sara Bandera, Renato Martinčić i Tijana Ban Vrsalović. Izbore u Dragozetićima provest će Liviana Dešković (predsjednica odbora), Juliana Velcic i Alen Nagel, odnosno Massimo Srdoč, Domagoj Malčić i Giulio Vorić. Orlečki birački odbor činit će predsjednica Etelka Mužić, Ivan Toić i Darko Mužić, a zamjene su Franjo Toić, Filip Dlačić i Ines Rizvić. U Valunu, dežurni će biti predsjednik Marin Mlacović, David Kamalić i Robert Mance, odnosno Ivana Mlacović, Filip Kamalić i Dinko Mlacović. U Martinšćici, odbor će činiti Tamara Lazarević Saganić (predsjednica), Viktorija Krasnić i Ivana Saganić, a zamjene su Ondina Kučić, Marta Saganić i Mirjana Šimunović.


    Tweet
    Manora
    POU kino 11/2025.
    Sobol Nekretnine
    Art Dental 10-2025 300x250

    Servisne informacije

    11 / 25 2025 Bez struje, 26. 11. 2025.
    11 / 19 2025 Bez vode, 20. 11. 2025.
    11 / 19 2025 Bez struje, 20. 11. 2025.
    06 / 14 2024 Katamaran Pula - M. Lošinj - Zadar
    10 / 31 2025 Matični ured, X/2025.
    09 / 30 2025 Matični ured, IX/2025.
    Brodska linija Ilovik - Mrtvaška Brodska linija Ilovik - Mrtvaška
    Trajekti Merag–Valbiska, Porozina–Brestova Trajekti Merag–Valbiska, Porozina–Brestova
    09 / 02 2025 Matični ured, VIII/2025.
    Katamaran M. Lošinj - Cres - Rijeka Katamaran M. Lošinj - Cres - Rijeka
    08 / 06 2025 Matični ured, VII/2025.
    Brod M. Lošinj - Unije - Susak Brod M. Lošinj - Unije - Susak

    Najčitanije

    • Milijunti kilogram maslina
    • Oštećeni retrovizori na parkiranim vozilima
    • U planu poskupljenje vode, traje javno savjetovanje
    • Ponovo tri upravna odjela; podignut paušal, podignut i poticaj domaćim iznajmljivačima
    • "Vukovar" od svijeća na Trgu RH
    • Rebalans, paušal u turizmu, novo (staro) ustrojstvo gradske uprave

    Najnovije

    11 / 27 2025 Muškarci se teže odlučuju potražiti liječničku pomoć
    11 / 26 2025 Ostali sportovi: Uspješno i na ostalim poljima
    11 / 26 2025 Za proračun SDP-ova vladajuća većina i dio HDZ-ove liste
    11 / 26 2025 Natjecanje u sjećanje na istaknute podvodne ribolovce
    11 / 26 2025 Dobar otpor jakom "Arxu"
    11 / 26 2025 Dvadeset dana bez posuđivanja knjiga
    11 / 26 2025 Danas o proračunu za 2026. godinu

    Na današnji dan:

    27.11.1820.

    U Cresu rođen Giovanni Moise, opat, svećenik, filolog

    otoci.net
    • Kontakti
    • Uvjeti korištenja
    • Oglašavanje
    • Impressum
    • Početna
    • Događaji
      • Crna kronika
      • Najave
    • Revija
      • 21 o meni
    • Turizam
    • Politika
    • Kultura
    • Baština
      • Iz vaših albuma
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Vaterpolo
    • Zabava
      • Što slušam
    • Obavijesti
    • Oglašavanje
    Ova web stranica koristi (cookies) kolačiće za spremanje podataka o posjeti. Ako nastavite koristiti ovu web stranicu pristajete na uporabu kolačića.
    Slažem se
    Kopiranje sadržaja nije dozvoljeno