Silovito drugo poluvrijeme za visoku pobjedu

b_400_400_16777215_0_0_images_novosti_2014-03_lopta.jpgNogometaši "Cresa" deklasirali su goste iz Muna u utakmici Prve županijske lige, uknjiživši nova tri boda.

Utakmica Prve županijske nogometne lige, 19. kolo:
Cres - Mune 6:1 (1:1)
CRES - Igralište Dari. Gledatelja: 90. Sudac: Šabanović (Matulji).
Strijelci: 1:0 - Klanjac (34), 1:1 - Šneler (37 - 11 m), 2:1 - Maršanić (58), 3:1 - Malić (59), 4:1 - Kovčalija (66), 5:1 - Maršanić (68), 6:1 - Malić (72).
CRES: Zmajla, Kalčić, Mikičić, Klanjac, Dukić, Kovčalija, Tokić, Maršanić (od 76. Erić), Malić, Zubović (od 74. Lapov), Kovačić (od 72. Marelja). Trener: Živko Cunjak.
MUNE: Da. Ružić, Dobranić, Beni, Kalinić, Stanić, K. Šneler, Vukelić, Kamenar (od 60. Žigman), Paravić, Šokčić, Ćus. Trener: Aleksandar Šneler.

Domaći sastav očekivao je pobjedu, no u prvom poluvremenu gosti su pružali vrlo dobar otpor, odgovorivši izjednačujućim pogotkom iz jedanaesterca nakon prekršaja, na pogodak Klanjca za 1:0.

U nastavku je kombinatorika "Cresa" došla do izražaja; primjerice kod pogotka za 4:1, kada je u šesnaesterac ušao Maršanić, petom dodao Zuboviću, ovaj prebacio loptu prema drugoj vratnici, gdje ju je glavom dočekao Kovčalija i postigao pogodak.