Igralo 27 istarsko-kvarnerskih tenisača

b_400_400_16777215_0_0_images_novosti_2013-00_tenis-reket.jpgProteklog vikenda održan je teniski turnir na teniskom centru "Čikat", za listu Istarsko-primorsko-goranske regije do 8 i do 10 godina starosti.

Na turniru je nastupilo 27 natjecatelja iz ove regije. U konkurenciji dječaka do 10 godina, najbolji je bio Nazar Olijnikov iz TK "Pro 2000" iz Poreča, u finalu pobijedivši Arijana Vucelića iz TK "Rukavac" 4:3, 4:1.

U konkurenciji djevojčica najbolja je bila Laura Velnić (TK "Pećine", Rijeka) koja je pobijedila Štefani Brozinu iz "Kastva" 4:0, 4:0.

Na turniru do 10 godina nastupili su i lošinjski tenisači i postigli ove rezultate - u brončanoj skupini Leonardo Desanti osvojio je vrlo dobro drugo mjesto, dok Noa Vlašić i Ardian Abdija dijele treće mjesto. U zelenoj skupini najbolji je bio Roko Kaštelan, a treće mjesto osvojio je Fran Krstinić.

Na turniru do osam godina, najbolja je bila Barbora Culmanova, drugi je bio Roan Navratil, a treći Filip Miličević - svi iz TK "Lošinj-Jadranka".