Curi pobijedio u Karlovcu

Curi (gore) i ostali predstavnici Excalibura na turniru
Osam medalja pripalo je članovima i članicama dvaju lošinjskih klubova na Europskom kupu "Karlovac Open" u kickboxingu, ujedno I. memorijalu "Mihael Javorović".

Prvo mjesto osvojio je Simon Curi ("Excalibur") u juniorskom "full-contactu" do 54 kg. U "light-contactu" za početnike do 69 kg, Leon Pajtak ("Excalibur") bio je drugi, kao i Leon Kolarić ("Viktoria") u "kick-lightu" za juniore do 84 kg te Ružica Anđić ("Viktoria") u "kick-lightu" kadetkinja preko 60 i preko 65 kg.

Treća mjesta pripala su Predragu Šantiću ("Excalibur") u juniorskom "low-kicku" do 91 kg, koji je tijesno izgubio polufinalni meč, zatim Leon Kolarić ("Viktoria") u "kick-lightu" za juniore do 79 kg te Lena Kunda ("Viktoria") u "kick-lightu" juniorki, odnosno juniorki-početnica do 55 kg.

Turnir je u raznim težinskim i dobnim kategorijama okupio gotovo 1700 natjecatelja iz 120 klubova iz 28 zemalja.