Posrtaj protiv prejake "Crikvenice"

Kovačević ovaj put nije došao do izražaja / foto: B. Purić
Crikvenički košarkaši bez većih su problema svladali Lošinjane, koji osim u prvim minutama nisu uspjeli držati korak s objektivno moćnijim gostima, a najkritičnije je bilo u trećoj četvrtini, kada je "Crikvenica" posve dominirala parketom.

Utakmica Druge hrvatske košarkaške lige Zapad (m), 16. kolo:
Jadranka - Crikvenica 54:76 (14:20, 19:19, 11:21, 10:16)
MALI LOŠINJ - Dvorana Bočac. Gledatelja: 110. Suci: Žagar, Granjaš i Biondić (svi Rijeka).
JADRANKA: Mršić, Herenda 9, Perišić, Evđenić, Mužić 14, Perkić, Jakovljević 8, Kovačević 12, Latin, Kušeta 3, Šolić, Tariba 8. Trener: Milković.
CRIKVENICA: Domijan, Lušić, Car, Benić 15, Mandžuka 2, Maričić, M. Šamanić 18, Mandić 2, Kozlevčar 19, Protega 8, B. Šamanić 12. Trener: Dragojević.

Domaći je sastav, zbog izostanka trenera Starčevića, vodio dugogodišnji klupski "vojnik" Željko Milković - Crni.

U poluvremenu utakmice predstavili su se polaznici lošinjske škole košarke, članovi momčadi do 11 godina, koja će ubrzo u ligaško natjecanje.

Poredak: Kastav 26 bodova (12-2), Rovinj 24 (9-6), Labin 23 (10-3), Crikvenica 22 (8-6), Jadranka 20 (6-8), Kraljevica 19 (6-7), Pazin 17 (5-7), Stoja 16 (3-10), Krk 16 (2-12).
U sljedećem kolu "Jadranka" će gostovati u Pazinu.